EMI0603R-80
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMI0603R-80
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: EMI0603R-80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMI0603R-80
Številka dela EMI0603R-80 Proizvajalec API Delevan
Opis FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 589125 pcs Podatkovni list EMI0603R-80.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMI0603R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena EMI0603R-80 4000 TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 80 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.037" (0.95mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA