DC780R-123K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-123K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780R-123K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 11.4A 9 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780R-123K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC780R-123K
Številka dela DC780R-123K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 11.4A 9 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27685 pcs Podatkovni list DC780R-123K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC780R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780R-123K BULK 250
DN7844
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 9 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max
Trenutna ocena 11.4A Tok - nasičenost 31.5A