DC780-394K
API DelevanAPI Delevan
DC780-394K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780-394K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 1.6A 320 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780-394K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DC780-394K
Številka dela DC780-394K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 1.6A 320 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24223 pcs Podatkovni list DC780-394K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC780
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780-394K BULK 100
DN2431
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 320 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Trenutna ocena 1.6A
Tok - nasičenost 5.5A