DC780-222L
API DelevanAPI Delevan
DC780-222L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780-222L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780-222L.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC780-222L
Številka dela DC780-222L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31022 pcs Podatkovni list DC780-222L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC780
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780-222L BULK 100
DN2404
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 4 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 4 mOhm Max Trenutna ocena 11.4A
Tok - nasičenost 73A