DC780-123K
API DelevanAPI Delevan
DC780-123K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC780-123K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 11.4A 9 MOHM TH
Podatkovni listi: DC780-123K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC780-123K
Številka dela DC780-123K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 11.4A 9 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22976 pcs Podatkovni list DC780-123K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.772" Dia (19.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC780
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC780-123K BULK 100
DN2413
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 12µH Višina - sedež (maks.) 0.831" (21.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 9 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Trenutna ocena 11.4A
Tok - nasičenost 31.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC780-102L
DC780-102L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 11.4A 3 MOHM TH