| Številka dela | DC630R-684K | Proizvajalec | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 16224 pcs | Podatkovni list | DC630R-684K.pdf |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±10% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Druga imena | DC630R-684K BULK 100 DC630R684K DN4788 |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 10kHz | Induktivnost | 680µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.830" (21.08mm) | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.42A 468 mOhm Max Radial | DC Resistance (DCR) | 468 mOhm Max |
| Trenutna ocena | 1.42A | Tok - nasičenost | 2.6A |