DC1390-124K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC1390-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 9.23A 28 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1390-124K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390-124K
Številka dela DC1390-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 9.23A 28 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12282 pcs Podatkovni list DC1390-124K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC1390
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390-124K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 9.23A 28 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 9.23A Tok - nasičenost 12.3A