DC1050R-684K
pregled izdelka
Številka dela: DC1050R-684K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 2.7A 256 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1050R-684K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1050R-684K
Številka dela DC1050R-684K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 2.7A 256 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23430 pcs Podatkovni list DC1050R-684K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.180" Dia (29.98mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1050R-684K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Inductor 2.7A 256 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 256 mOhm Max
Trenutna ocena 2.7A Tok - nasičenost 3A