DC1050R-154K
pregled izdelka
Številka dela: DC1050R-154K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 5.5A 64 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1050R-154K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1050R-154K
Številka dela DC1050R-154K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 5.5A 64 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20575 pcs Podatkovni list DC1050R-154K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.180" Dia (29.98mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC1050R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1050R-154K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 5.5A 64 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 64 mOhm Max
Trenutna ocena 5.5A Tok - nasičenost 7A