CM9900R-683
pregled izdelka
Številka dela: CM9900R-683
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 68UH 3.5A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900R-683.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900R-683
Številka dela CM9900R-683 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 68UH 3.5A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17567 pcs Podatkovni list CM9900R-683.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900R-683 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 68µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.669" (17.00mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 68µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 19 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 19 mOhm Trenutna ocena (maks.) 3.5A