CM9900R-124
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM9900R-124
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 120UH 2.8A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900R-124.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900R-124
Številka dela CM9900R-124 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 120UH 2.8A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15015 pcs Podatkovni list CM9900R-124.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900R-124 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 120µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.669" (17.00mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 120µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.8A DCR 28 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 28 mOhm Trenutna ocena (maks.) 2.8A