CM7560R-564
pregled izdelka
Številka dela: CM7560R-564
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 560UH 3.5A 2LN TH
Podatkovni listi: CM7560R-564.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM7560R-564
Številka dela CM7560R-564 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 560UH 3.5A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7009 pcs Podatkovni list CM7560R-564.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm) Serija CM7560R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM7560R-564 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 560µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.861" (21.86mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 560µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 35 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 35 mOhm Trenutna ocena (maks.) 3.5A