CM7560R-274
pregled izdelka
Številka dela: CM7560R-274
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 270UH 4.5A 2LN TH
Podatkovni listi: CM7560R-274.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM7560R-274
Številka dela CM7560R-274 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 270UH 4.5A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7005 pcs Podatkovni list CM7560R-274.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm) Serija CM7560R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM7560R-274 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 270µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.861" (21.86mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 270µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4.5A DCR 25 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 25 mOhm Trenutna ocena (maks.) 4.5A