CM7560-824
API DelevanAPI Delevan
CM7560-824 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM7560-824
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 820UH 2.8A 2LN TH
Podatkovni listi: CM7560-824.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM7560-824
Številka dela CM7560-824 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 820UH 2.8A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14308 pcs Podatkovni list CM7560-824.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm) Serija CM7560
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM7560-824 BULK 25
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 820µH @ 1kHz Višina (maks.) 0.861" (21.86mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 820µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.8A DCR 60 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 60 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 2.8A Odobritve -