CM6594R-254
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6594R-254
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 250UH 500MA 4LN SMD
Podatkovni listi: CM6594R-254.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6594R-254
Številka dela CM6594R-254 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 250UH 500MA 4LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7816 pcs Podatkovni list CM6594R-254.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.395" L x 0.390" W (10.04mm x 9.91mm) Serija CM6594R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Vertical, 8 Gull Wing Druga imena CM6594R-254 600 TR
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Število linij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 250µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.024" (0.60mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 250µH @ 1kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 320 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 320 mOhm Trenutna ocena (maks.) 500mA