CM6460R-154
API DelevanAPI Delevan
CM6460R-154 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6460R-154
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 150UH 5.5A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6460R-154.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6460R-154
Številka dela CM6460R-154 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 150UH 5.5A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7548 pcs Podatkovni list CM6460R-154.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm) Serija CM6460R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6460R-154 BULK 100
DN4734
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 150µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.300" (7.62mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 150µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.5A DCR 10 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm Trenutna ocena (maks.) 5.5A