CM6350R-224
API DelevanAPI Delevan
CM6350R-224 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6350R-224
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 220UH 2.2A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6350R-224.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6350R-224
Številka dela CM6350R-224 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 220UH 2.2A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9790 pcs Podatkovni list CM6350R-224.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm) Serija CM6350R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6350R-224 BULK 100
CM6350R224
DN42149
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 220µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.210" (5.33mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 220µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2A DCR 27 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 27 mOhm Trenutna ocena (maks.) 2.2A