CM6350-224
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6350-224
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 220UH 2.2A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6350-224.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije CM6350-224
Številka dela CM6350-224 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 220UH 2.2A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12429 pcs Podatkovni list CM6350-224.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm) Serija CM6350
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6350-224 BULK 100
CM6350-224-ND
DN12843
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 220µH @ 10kHz Višina (maks.) 0.210" (5.33mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 220µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2A DCR 27 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 27 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 2.2A Odobritve -