CM6296-104
API DelevanAPI Delevan
CM6296-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6296-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 9.5A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6296-104.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6296-104
Številka dela CM6296-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 9.5A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11238 pcs Podatkovni list CM6296-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.058" L x 1.058" W (26.87mm x 26.87mm) Serija CM6296
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6296-104 BULK 25
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 1kHz Višina (maks.) 0.423" (10.74mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 100µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 9.5A DCR 16 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 16 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 9.5A Odobritve -