CM6149-104
API DelevanAPI Delevan
CM6149-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6149-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 1.6A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6149-104.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6149-104
Številka dela CM6149-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 1.6A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8839 pcs Podatkovni list CM6149-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) Serija CM6149
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6149-104 BULK 100
DN12828
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 10kHz Višina (maks.) 0.210" (5.33mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 100µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.6A DCR 30 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 30 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.6A Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CM6100
CM6100
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 3V 9.8V 4WLCSP
Na zalogi: 4228 pcs
Prenesi: CM6100.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 13V 4WLCSP
Na zalogi: 3346 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: HEXASHIELD ADAPTER
Na zalogi: 73 pcs
Prenesi: CM6097-000.pdf
CM60CF
CM60CF
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL