CM1011R-754
API DelevanAPI Delevan
CM1011R-754 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM1011R-754
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 750UH 6.7A 2LN TH
Podatkovni listi: CM1011R-754.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM1011R-754
Številka dela CM1011R-754 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 750UH 6.7A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6635 pcs Podatkovni list CM1011R-754.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.098" L x 1.098" W (27.90mm x 27.90mm) Serija CM1011R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena CM1011R-754 25 BULK
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 750µH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.731" (18.56mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 750µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6.7A DCR 13 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 13 mOhm Trenutna ocena (maks.) 6.7A