CM1011-104
API DelevanAPI Delevan
CM1011-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM1011-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 12A 2LN TH
Podatkovni listi: CM1011-104.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM1011-104
Številka dela CM1011-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 12A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12867 pcs Podatkovni list CM1011-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 1.098" L x 1.098" W (27.90mm x 27.90mm) Serija CM1011
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena CM1011-104 BULK 25
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 1kHz Višina (maks.) 0.731" (18.56mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 100µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 12A DCR 4 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 4 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 12A Odobritve -