8532R-18H
API DelevanAPI Delevan
8532R-18H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8532R-18H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije 8532R-18H
Številka dela 8532R-18H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15630 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm)
Druga imena 8532R-18H 480 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.286" (7.26mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 2.25A 70 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 2.25A Tok - nasičenost 1.2A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8532R-18L
8532R-18L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM SMD
Na zalogi: 38532 pcs
Prenesi:
RFQ
8532R-18J
8532R-18J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 20164 pcs
Prenesi:
RFQ
8532R-18K
8532R-18K
8532R-17K
8532R-17K
Opis: FIXED IND 22UH 2.66A 50 MOHM SMD
8532R-17L
8532R-17L
8532R-16K
8532R-16K
Opis: FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM SMD
8532R-17H
8532R-17H
8532R-19H
8532R-19H
Opis: FIXED IND 33UH 2.17A 75 MOHM SMD
8532R-19K
8532R-19K
8532R-19J
8532R-19J
8532R-16L
8532R-16L
8532R-17J
8532R-17J
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%