5500R-682J
pregled izdelka
Številka dela: 5500R-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 9.1A 12 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5500R-682J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500R-682J
Številka dela 5500R-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 9.1A 12 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24212 pcs Podatkovni list 5500R-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500R-682J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 9.1A 12 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Trenutna ocena 9.1A Tok - nasičenost 7.02A
Podobni izdelki
5500R-683J
5500R-683J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
Na zalogi: 21938 pcs
Prenesi: 5500R-683J.pdf
RFQ
5500R-684J
5500R-684J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 1.32A 570 MOHM
Na zalogi: 21111 pcs
Prenesi: 5500R-684J.pdf
RFQ
5500R-683K
5500R-683K
Prenesi: 5500R-683K.pdf
5500R-566J
5500R-566J
Opis: FIXED IND 56MH 160MA 38 OHM SMD
Prenesi: 5500R-566J.pdf
5500R-685J
5500R-685J
Opis: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
Prenesi: 5500R-685J.pdf
5500R-565K
5500R-565K
Opis: FIXED IND 5.6MH 480MA 4.24 OHM
Prenesi: 5500R-565K.pdf
5500R-564J
5500R-564J
Opis: FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM
Prenesi: 5500R-564J.pdf
5500R-565J
5500R-565J
Prenesi: 5500R-565J.pdf
5500R-682K
5500R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 9.1A 12 MOHM SMD
Prenesi: 5500R-682K.pdf
5500R-564K
5500R-564K
Prenesi: 5500R-564K.pdf
5500R-566K
5500R-566K
Prenesi: 5500R-566K.pdf
5500R-684K
5500R-684K
Prenesi: 5500R-684K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%