5500R-474J
pregled izdelka
Številka dela: 5500R-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM
Podatkovni listi: 5500R-474J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500R-474J
Številka dela 5500R-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20215 pcs Podatkovni list 5500R-474J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500R-474J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Unshielded Inductor 1.59A 393 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 393 mOhm Max
Trenutna ocena 1.59A Tok - nasičenost 810mA
Podobni izdelki
5500R-475K
5500R-475K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7MH 510MA 3.79 OHM
Na zalogi: 20590 pcs
Prenesi: 5500R-475K.pdf
RFQ
5500R-396K
5500R-396K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39MH 180MA 29.7 OHM
Na zalogi: 23120 pcs
Prenesi: 5500R-396K.pdf
RFQ
5500R-562J
5500R-562J
Opis: FIXED IND 5.6UH 9.5A 11 MOHM SMD
Prenesi: 5500R-562J.pdf
5500R-474K
5500R-474K
Opis: FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM
Prenesi: 5500R-474K.pdf
5500R-476K
5500R-476K
Opis: FIXED IND 47MH 170MA 33.7 OHM
Prenesi: 5500R-476K.pdf
5500R-472K
5500R-472K
Opis: FIXED IND 4.7UH 11.14A 8 MOHM