5500R-334J
pregled izdelka
Številka dela: 5500R-334J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Podatkovni listi: 5500R-334J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500R-334J
Številka dela 5500R-334J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23361 pcs Podatkovni list 5500R-334J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500R-334J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 1.97A 257 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 257 mOhm Max
Trenutna ocena 1.97A Tok - nasičenost 960mA
Podobni izdelki
5500R-335J
5500R-335J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3MH 630MA 2.53 OHM
Na zalogi: 23039 pcs
Prenesi: 5500R-335J.pdf
RFQ
5500R-276J
5500R-276J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27MH 210MA 22.7 OHM
Na zalogi: 18425 pcs
Prenesi: 5500R-276J.pdf
RFQ
5500R-334K
5500R-334K
Opis: FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Prenesi: 5500R-334K.pdf
5500R-333K
5500R-333K
Opis: FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD
Prenesi: 5500R-333K.pdf
5500R-276K
5500R-276K
Prenesi: 5500R-276K.pdf
5500R-392J
5500R-392J
Opis: FIXED IND 3.9UH 11.91A 7 MOHM
Prenesi: 5500R-392J.pdf
5500R-275K
5500R-275K
Opis: FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
Prenesi: 5500R-275K.pdf
5500R-333J
5500R-333J
Prenesi: 5500R-333J.pdf
5500R-336J
5500R-336J
Opis: FIXED IND 33MH 200MA 25.7 OHM
Prenesi: 5500R-336J.pdf
5500R-336K
5500R-336K
Prenesi: 5500R-336K.pdf
5500R-275J
5500R-275J
Prenesi: 5500R-275J.pdf
5500R-335K
5500R-335K
Prenesi: 5500R-335K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%