5500-563J
pregled izdelka
Številka dela: 5500-563J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 4.81A 43 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5500-563J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-563J
Številka dela 5500-563J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 4.81A 43 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22191 pcs Podatkovni list 5500-563J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500-563J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 4.81A 43 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 4.81A Tok - nasičenost 2.34A
Podobni izdelki
5500-476J
5500-476J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47MH 170MA 33.7 OHM
Na zalogi: 18790 pcs
Prenesi: 5500-476J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 9.5A 11 OHM SMD
Na zalogi: 22728 pcs
Prenesi: 5500-562J.pdf
RFQ
5500-562K
5500-562K
Prenesi: 5500-562K.pdf
Opis: FIXED IND 56UH 4.81A 43 MOHM SMD
Prenesi: 5500-563K.pdf
Opis: FIXED IND 5.6MH 480MA 4.24 OHM
Opis: FIXED IND 4.7MH 510MA 3.79 OHM
Opis: FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM
Opis: FIXED IND 56MH 160MA 38 OHM SMD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%