5500-474J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5500-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM
Podatkovni listi: 5500-474J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-474J
Številka dela 5500-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 1.59A 393 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23261 pcs Podatkovni list 5500-474J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5500
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5500-474J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Unshielded Inductor 1.59A 393 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 393 mOhm Max
Trenutna ocena 1.59A Tok - nasičenost 810mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5500-475J
5500-475J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7MH 510MA 3.79 OHM
Na zalogi: 21181 pcs
Prenesi: 5500-475J.pdf
RFQ
5500-396K
5500-396K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39MH 180MA 29.7 OHM
Na zalogi: 26841 pcs
Prenesi: 5500-396K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD
Prenesi: 5500-473J.pdf
Prenesi: 5500-473K.pdf
Opis: FIXED IND 4.7UH 11.14A 8 MOHM