5500-334J
pregled izdelka
Številka dela: 5500-334J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Podatkovni listi: 5500-334J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-334J
Številka dela 5500-334J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22391 pcs Podatkovni list 5500-334J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500-334J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 1.97A 257 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 257 mOhm Max
Trenutna ocena 1.97A Tok - nasičenost 960mA
Podobni izdelki
5500-276K
5500-276K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27MH 210MA 22.7 OHM
Na zalogi: 22754 pcs
Prenesi: 5500-276K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
Na zalogi: 22500 pcs
Prenesi: 5500-275K.pdf
RFQ
5500-275J
5500-275J
Prenesi: 5500-275J.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Opis: FIXED IND 33MH 200MA 25.7 OHM
Opis: FIXED IND 3.3MH 630MA 2.53 OHM