5500-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5500-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5500-103J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5500-103J
Številka dela 5500-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 7.88A 16 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18054 pcs Podatkovni list 5500-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5500
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5500-103J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 7.88A 16 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Trenutna ocena 7.88A Tok - nasičenost 5.71A