5022R-274H
API DelevanAPI Delevan
5022R-274H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-274H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022R-274H.pdf2.5022R-274H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-274H
Številka dela 5022R-274H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38229 pcs Podatkovni list 1.5022R-274H.pdf2.5022R-274H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-274H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz
natančen opis 270µH Unshielded Inductor 182mA 11 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 182mA Tok - nasičenost -