5022R-201F
API DelevanAPI Delevan
5022R-201F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-201F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Podatkovni listi: 5022R-201F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-201F
Številka dela 5022R-201F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18123 pcs Podatkovni list 5022R-201F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-201F 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 200nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 475MHz
natančen opis 200nH Unshielded Inductor 2.79A 47 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 2.79A Tok - nasičenost -