5022R-151H
API DelevanAPI Delevan
5022R-151H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022R-151H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5022R-151H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022R-151H
Številka dela 5022R-151H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46461 pcs Podatkovni list 5022R-151H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022R-151H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 525MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 3.5A 30 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost -