5022-822H
API DelevanAPI Delevan
5022-822H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-822H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
Podatkovni listi: 1.5022-822H.pdf2.5022-822H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-822H
Številka dela 5022-822H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44514 pcs Podatkovni list 1.5022-822H.pdf2.5022-822H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-822H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 748mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 748mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-823H
5022-823H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
Na zalogi: 42906 pcs
Prenesi: 5022-823H.pdf
RFQ
5022-822G
5022-822G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
Na zalogi: 28487 pcs
Prenesi: 5022-822G.pdf
RFQ
5022-823J
5022-823J
Prenesi: 5022-823J.pdf
Opis: FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Prenesi: 5022-821J.pdf
5022-824F
5022-824F
Opis: FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD
Prenesi: 5022-824F.pdf
Prenesi: 5022-821G.pdf
Prenesi: 5022-821H.pdf
Prenesi: 5022-821F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%