5022-623J
API DelevanAPI Delevan
5022-623J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-623J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
Podatkovni listi: 5022-623J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-623J
Številka dela 5022-623J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68536 pcs Podatkovni list 5022-623J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-623J TR 800
DN2303TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 62µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 11.5MHz natančen opis 62µH Unshielded Inductor 328mA 3.15 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.15 Ohm Max Trenutna ocena 328mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-622H
5022-622H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Na zalogi: 43641 pcs
Prenesi: 5022-622H.pdf
RFQ
5022-623F
5022-623F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
Na zalogi: 20362 pcs
Prenesi: 5022-623F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Prenesi: 5022-624F.pdf
5022-681G
5022-681G
Opis: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
Prenesi: 5022-681G.pdf
Prenesi: 5022-624G.pdf
5022-624J
5022-624J
Prenesi: 5022-624J.pdf
Prenesi: 5022-622J.pdf
Prenesi: 5022-624H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%