5022-472J
API DelevanAPI Delevan
5022-472J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 375MA 2.6 OHM
Podatkovni listi: 5022-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-472J
Številka dela 5022-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 375MA 2.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61101 pcs Podatkovni list 5022-472J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-472J TR 800
DN2276TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 90MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 375mA 2.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Trenutna ocena 375mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-474G
5022-474G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Na zalogi: 27188 pcs
Prenesi: 5022-474G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 1.75A 120 MOHM