5022-362J
API DelevanAPI Delevan
5022-362J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-362J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM
Podatkovni listi: 5022-362J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-362J
Številka dela 5022-362J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 51637 pcs Podatkovni list 5022-362J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-362J TR 800
DN2273TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.6µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 105MHz natančen opis 3.6µH Unshielded Inductor 415mA 2.15 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.15 Ohm Max Trenutna ocena 415mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-363F
5022-363F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 19047 pcs
Prenesi: 5022-363F.pdf
RFQ
5022-363G
5022-363G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 25334 pcs
Prenesi: 5022-363G.pdf
RFQ
5022-362H
5022-362H
Opis: FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM
Prenesi: 5022-362H.pdf
Opis: FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM
Prenesi: 5022-364G.pdf
Opis: FIXED IND 360NH 1.935A 98 MOHM
Prenesi: 5022-363H.pdf
Prenesi: 5022-362F.pdf