5022-244H
API DelevanAPI Delevan
5022-244H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-244H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-244H.pdf2.5022-244H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-244H
Številka dela 5022-244H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45819 pcs Podatkovni list 1.5022-244H.pdf2.5022-244H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-244H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 240µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 5.9MHz
natančen opis 240µH Unshielded Inductor 210mA 7.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7.8 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-271J
5022-271J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM
Na zalogi: 55288 pcs
Prenesi: 5022-271J.pdf
RFQ
5022-243H
5022-243H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 44571 pcs
Prenesi: 5022-243H.pdf
RFQ
5022-244F
5022-244F
Opis: FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
Prenesi: 5022-244F.pdf
Opis: FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
Prenesi: 5022-272F.pdf
Prenesi: 5022-271H.pdf
5022-244G
5022-244G
Prenesi: 5022-244G.pdf
Prenesi: 5022-243G.pdf
Prenesi: 5022-243J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%