4922R-25J
pregled izdelka
Številka dela: 4922R-25J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM
Podatkovni listi: 4922R-25J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922R-25J
Številka dela 4922R-25J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37125 pcs Podatkovni list 4922R-25J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Druga imena 4922R-25J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 760mA 672 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 672 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost 760mA
Podobni izdelki
4922R-26J
4922R-26J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 730MA 735 MOHM
Na zalogi: 35687 pcs
Prenesi: 4922R-26J.pdf
RFQ
4922R-24L
4922R-24L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 810MA 604 MOHM
Na zalogi: 57982 pcs
Prenesi: 4922R-24L.pdf
RFQ
4922R-24J
4922R-24J
Prenesi: 4922R-24J.pdf
4922R-25H
4922R-25H
Opis: FIXED IND 100UH 760MA 672 MOHM
Prenesi: 4922R-25H.pdf
4922R-23L
4922R-23L
Opis: FIXED IND 68UH 970MA 418 MOHM
Prenesi: 4922R-23L.pdf
4922R-26H
4922R-26H
Prenesi: 4922R-26H.pdf
4922R-26K
4922R-26K
Prenesi: 4922R-26K.pdf
4922R-24H
4922R-24H
Prenesi: 4922R-24H.pdf
4922R-24K
4922R-24K
Prenesi: 4922R-24K.pdf
4922R-25L
4922R-25L
Prenesi: 4922R-25L.pdf
4922R-26L
4922R-26L
Prenesi: 4922R-26L.pdf
4922R-25K
4922R-25K
Prenesi: 4922R-25K.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%