4922R-221J
pregled izdelka
Številka dela: 4922R-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922R-221J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922R-221J
Številka dela 4922R-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34354 pcs Podatkovni list 4922R-221J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Druga imena 4922R-221J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 7A 8 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost 7A
Podobni izdelki
4922R-221L
4922R-221L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM SMD
Na zalogi: 59604 pcs
Prenesi: 4922R-221L.pdf
RFQ
4922R-20L
4922R-20L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 1.12A 315 MOHM
Na zalogi: 62183 pcs
Prenesi: 4922R-20L.pdf
RFQ
4922R-21L
4922R-21L
Opis: FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM
Prenesi: 4922R-21L.pdf
4922R-22L
4922R-22L
Opis: FIXED IND 56UH 1A 397 MOHM SMD
Prenesi: 4922R-22L.pdf
4922R-22J
4922R-22J
Prenesi: 4922R-22J.pdf
4922R-22H
4922R-22H
Prenesi: 4922R-22H.pdf
4922R-22K
4922R-22K
Prenesi: 4922R-22K.pdf
4922R-221K
4922R-221K
Prenesi: 4922R-221K.pdf
4922R-21K
4922R-21K
Prenesi: 4922R-21K.pdf
4922R-21J
4922R-21J
Prenesi: 4922R-21J.pdf
4922R-21H
4922R-21H
Prenesi: 4922R-21H.pdf
4922R-20K
4922R-20K
Prenesi: 4922R-20K.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%