4922R-15J
pregled izdelka
Številka dela: 4922R-15J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922R-15J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4922R-15J
Številka dela 4922R-15J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29633 pcs Podatkovni list 4922R-15J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Druga imena 4922R-15J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.11A 89 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 89 mOhm Max
Trenutna ocena 2.11A Tok - nasičenost 2.11A
Podobni izdelki
4922R-15L
4922R-15L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD
Na zalogi: 63610 pcs
Prenesi: 4922R-15L.pdf
RFQ
4922R-14H
4922R-14H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM SMD
Na zalogi: 19582 pcs
Prenesi: 4922R-14H.pdf
RFQ
4922R-13L
4922R-13L
Opis: FIXED IND 10UH 2.36A 71 MOHM SMD
Prenesi: 4922R-13L.pdf
4922R-14K
4922R-14K
Prenesi: 4922R-14K.pdf
4922R-14L
4922R-14L
Prenesi: 4922R-14L.pdf
4922R-15H
4922R-15H
Prenesi: 4922R-15H.pdf
4922R-16L
4922R-16L
Opis: FIXED IND 18UH 1.82A 119 MOHM
Prenesi: 4922R-16L.pdf
4922R-16H
4922R-16H
Prenesi: 4922R-16H.pdf
4922R-14J
4922R-14J
Prenesi: 4922R-14J.pdf
4922R-15K
4922R-15K
Prenesi: 4922R-15K.pdf
4922R-16K
4922R-16K
Prenesi: 4922R-16K.pdf
4922R-16J
4922R-16J
Prenesi: 4922R-16J.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%