4922-391L
API DelevanAPI Delevan
4922-391L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-391L
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
Podatkovni listi: 4922-391L.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-391L
Številka dela 4922-391L Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 56146 pcs Podatkovni list 4922-391L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4922-391L TR 800
DN2196TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 390nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 6.25A 9.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.5 mOhm Max Trenutna ocena 6.25A
Tok - nasičenost 6.25A