4922-331J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4922-331J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4922-331J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4922-331J
Številka dela 4922-331J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32966 pcs Podatkovni list 4922-331J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4922
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4922-331J 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 9 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost 6.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4922-31L
4922-31L
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 390MA 2.51 OHM
Na zalogi: 49487 pcs
Prenesi: 4922-31L.pdf
RFQ
4922-331K
4922-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
Na zalogi: 48145 pcs
Prenesi: 4922-331K.pdf
RFQ
4922-33J
4922-33J
Opis: FIXED IND 470UH 350MA 3.25 OHM
Prenesi: 4922-33J.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
Prenesi: 4922-32K.pdf
Prenesi: 4922-331L.pdf