4726R-150C
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4726R-150C
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 3A SMD
Podatkovni listi: 4726R-150C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4726R-150C
Številka dela 4726R-150C Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 3A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90981 pcs Podatkovni list 4726R-150C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.175" W (5.59mm x 4.44mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4726R
Ocene - Q @ Frek 140 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4726R-150C 1000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Air Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.19mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 3A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
472672
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SHEAR BLADE-SPLICE
Na zalogi: 98 pcs
Prenesi:
RFQ
4726R-33
4726R-33
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 3A SMD
Na zalogi: 102862 pcs
Prenesi: 4726R-33.pdf
RFQ
4726R-47
4726R-47
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47NH 3A SMD
Na zalogi: 102302 pcs
Prenesi: 4726R-47.pdf
4726R-27
4726R-27
Opis: FIXED IND 27NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-27.pdf
4726R-39
4726R-39
Opis: FIXED IND 39NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-39.pdf
4726R-35
4726R-35
Opis: FIXED IND 35NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-35.pdf
Opis: FIXED IND 82NH 3A SMD
Prenesi: 4726-82.pdf
4726R-120
4726R-120
Opis: FIXED IND 120NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-120.pdf
Opis: FIXED IND 68NH 3A SMD
Prenesi: 4726-68.pdf
4726R-22
4726R-22
Opis: FIXED IND 22NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-22.pdf
4726R-100
4726R-100
Opis: FIXED IND 100NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-100.pdf
4726R-150
4726R-150
Opis: FIXED IND 150NH 3A SMD
Prenesi: 4726R-150.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%