4590R-563J
pregled izdelka
Številka dela: 4590R-563J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590R-563J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590R-563J
Številka dela 4590R-563J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39486 pcs Podatkovni list 4590R-563J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590R-563J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 3.93A 43 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 3.93A Tok - nasičenost 2.3A
Podobni izdelki
4590R-562J
4590R-562J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 7.77A 11 MOHM TH
Na zalogi: 31851 pcs
Prenesi: 4590R-562J.pdf
RFQ
4590R-562K
4590R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 22498 pcs
Prenesi: 4590R-562K.pdf
RFQ
4590R-475J
4590R-475J
Opis: FIXED IND 4.7MH 415MA 3.79 OHM
Prenesi: 4590R-475J.pdf
4590R-475K
4590R-475K
Prenesi: 4590R-475K.pdf
4590R-564K
4590R-564K
Opis: FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
Prenesi: 4590R-564K.pdf
4590R-565J
4590R-565J
Opis: FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
Prenesi: 4590R-565J.pdf
4590R-565K
4590R-565K
Prenesi: 4590R-565K.pdf
4590R-476K
4590R-476K
Opis: FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH
Prenesi: 4590R-476K.pdf
4590R-566J
4590R-566J
Opis: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
Prenesi: 4590R-566J.pdf
4590R-563K
4590R-563K
Opis: FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
Prenesi: 4590R-563K.pdf
4590R-564J
4590R-564J
Prenesi: 4590R-564J.pdf
4590R-476J
4590R-476J
Prenesi: 4590R-476J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%