4590-183J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 5.49A 22 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-183J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-183J
Številka dela 4590-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 5.49A 22 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38245 pcs Podatkovni list 4590-183J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-183J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 5.49A 22 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 5.49A Tok - nasičenost 3.9A
Podobni izdelki
4590-154K
4590-154K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM