4590-153J
pregled izdelka
Številka dela: 4590-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH
Podatkovni listi: 4590-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-153J
Številka dela 4590-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35870 pcs Podatkovni list 4590-153J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-153J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 5.76A 20 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 5.76A Tok - nasičenost 4.3A
Podobni izdelki
4590-125K
4590-125K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM
Na zalogi: 41339 pcs
Prenesi: 4590-125K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 5.76A 20 MOHM TH
Na zalogi: 45404 pcs
Prenesi: 4590-153K.pdf
RFQ
4590-156J
4590-156J
Opis: FIXED IND 15MH 250MA 10.7 OHM TH
Prenesi: 4590-156J.pdf
Opis: FIXED IND 12MH 265MA 9.34 OHM TH
Prenesi: 4590-125J.pdf
Opis: FIXED IND 1.5MH 750MA 1.18 OHM
Opis: FIXED IND 150UH 2.27A 129 MOHM