4590-104J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4590-104J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM
Podatkovni listi: 4590-104J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4590-104J
Številka dela 4590-104J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31393 pcs Podatkovni list 4590-104J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4590
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 4590-104J 500 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2.815A 84 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 84 mOhm Max
Trenutna ocena 2.815A Tok - nasičenost 1.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4590-103J
4590-103J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 6.44A 16 MOHM TH
Na zalogi: 36880 pcs
Prenesi: 4590-103J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: MNTG PAD NYL
Na zalogi: 277931 pcs
Prenesi: 459-980.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 890MA 844 MOHM TH
Prenesi: 4590-105J.pdf
4590-104K
4590-104K
Opis: FIXED IND 100UH 2.815A 84 MOHM
Prenesi: 4590-104K.pdf
Opis: FIXED IND 10MH 300MA 7.3 OHM TH
Prenesi: 4590-106K.pdf
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: MNTG PAD NYL
Prenesi: 459-960.pdf
4590
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN TRANSIST TO-5 3POS TIN
Opis: FIXED IND 100MH 90MA 76 OHM TH
4590-0
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: TRPL BANA JACK MT BASE BLK
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%