4554R-4R7M
pregled izdelka
Številka dela: 4554R-4R7M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: 4554R-4R7M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4554R-4R7M
Številka dela 4554R-4R7M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32469 pcs Podatkovni list 4554R-4R7M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554R-4R7M 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 51MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 4.3A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4554R-471K
4554R-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
Na zalogi: 34862 pcs
Prenesi: 4554R-471K.pdf
RFQ
4554R-681J
4554R-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Na zalogi: 27634 pcs
Prenesi: 4554R-681J.pdf
RFQ
4554R-680K
4554R-680K
Opis: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Prenesi: 4554R-680K.pdf
4554R-3R3K
4554R-3R3K
Opis: FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Prenesi: 4554R-3R3K.pdf
4554R-681K
4554R-681K
Prenesi: 4554R-681K.pdf
4554R-3R3M
4554R-3R3M
Prenesi: 4554R-3R3M.pdf
4554R-560K
4554R-560K
Opis: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Prenesi: 4554R-560K.pdf
4554R-561J
4554R-561J
Opis: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Prenesi: 4554R-561J.pdf
4554R-561K
4554R-561K
Prenesi: 4554R-561K.pdf
4554R-470K
4554R-470K
Opis: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
Prenesi: 4554R-470K.pdf
4554R-471J
4554R-471J
Prenesi: 4554R-471J.pdf
4554R-4R7K
4554R-4R7K
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Prenesi: 4554R-4R7K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%