4501R-132M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4501R-132M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 200UH 450MA 750 MOHM
Podatkovni listi: 4501R-132M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4501R-132M
Številka dela 4501R-132M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 200UH 450MA 750 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29521 pcs Podatkovni list 4501R-132M.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Ščitenje Shielded Serija 4501R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4501R-132M TR 300 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 200µH
Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 200µH Shielded Toroidal Inductor 450mA 750 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Trenutna ocena 450mA Tok - nasičenost 450mA